Állásajánlat megosztása

Telephelyvezető / Zalaegerszeg

* A GW egyenlő elbánást biztosít minden munkatársának, nemtől, vallástól, szexuális beállítottságtól, etnikai hovatartozástól, nemzetiségtől, kortól, politikai nézettől, szakszervezeti tevékenységtől vagy csökkent munkaképességtől függetlenül. A konszern kulturális sokszínűségét gazdagságnak tekinti.

Alcím

Új kihívás a fókuszban!

Feladatok

  • Újonnan létrehozott telephely kialakítása, folyamatainak megszervezése
  • Céges működési standardok betar(ta)tása
  • Telephely erőforrásainak megtevezése, munkatársak toborzása, kiválasztása
  • Saját fuvarozóhálózat kialakítása, fuvarozók kiválasztása
  • Ügyfélbevezetés, személyes kapcsolattartás, reklamációk kezelése
  • Napi és stratégiai üzleti folyamatok irányítása
  • Fizikai és adminisztrációs személyzet vezetése
  • Raktározási és fuvarszervezési tevékenység összhangolása, vezetése
  • Telephely hatékony és gazdaságos üzemeletetése
  • Beérkező és kimenő számlák ellenőrzése
  • Piaci (lokális) folyamatok monitorizása, elemzése
  • Munkatársi állomány munkaügyi kérdéseinek kezelésében való aktív részvétel
  • Munkavállalók szakmai támogatása, koordinálása, fejlesztése
  • Telephelyhez kapcsolódó beszámolók, értékelések, riportok készítése
  • További általános vezetői feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a magyarországi központtal (Dunaharaszti)

Elvárások

  • Minimum 3 éves vezetői gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú logisztikai / gazdasági / kereskedelmi végzettség
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Komplex,stratégiai gondolkodásmód
  • Gyors döntési képesség és eredményorientált szemlélet
  • Problémamegoldó személyiség
  • Megbízhatóság és terhelhetőség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Nagyfokú precizitás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi logisztikai cégnél
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat
  • Modern munkakörülményeket
  • Fiatalos munkahelyi légkört
  • Vállalati autót, laptopot és mobiltelefont
  • Munkaidő: heti 40 óra (H-P)
  • Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
  • Kezdés várható időpontja: 2021 június
Gebrüder Weiss saját leányvállalatokból és partnerekből álló átfogó hálózatán belül ügyfelei számára zökkenőmentes szolgáltatást kínál bejáratott indításokkal, vonzó menetidőkkel, meghatározott minőségi színvonalon. Legyen részese Ön is ennek a több, mint 550 éves múlttal rendelkező, határokon átívelő, világszerte150 telephellyel rendelkező hálózatnak! Sikerünk közös, hiszen szívügyünk!